Regionale lijsten

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Ruud van Beusekom  ·  Nederlandse lijst overig 454
2. Vincent Douwes  ·  Nederlandse lijst overig 428
3. Rommert Cazemier  ·  Nederlandse lijst overig 413
4. Bert-Jan Luijendijk  ·  Nederlandse lijst overig 400
5. Berend Veenstra  ·  nederlandlijst overig 392
6. Maurice Elf  ·  NL-lijst overig 376
7. Dick Pruiksma  ·  nederlandlijst overig 375
8. Arnoud B van den Berg  ·  Region list IJmuiden/Velsen, Bloemendaal (incl 8 ringing), Zandvoort & Haarlemmerliede/meer overig 340
9. Danny Laponder  ·  lijst Groot Den Haag overig 327
10. Hans Groot  ·  Regio Zuid-Kennemerland overig 324
11. Rinse van der Vliet  ·  regio groot Den Haag overig 322
12. Pieter Thomas  ·  ZuidKennemerlandlijst overig 315
13. Han Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 314
14. Vincent van der Spek  ·  regio groot Den Haag overig 314
15. Mario Renden  ·  gebied VWG Den Helder eo overig 310
16. Bas van der Burg  ·  'Katwijk'-lijst (lijst van vogelsoorten binnen het werkgebied van de Vogelclub Katwijk) overig 308
17. Gerjon Gelling  ·  Delflandlijst overig 307
18. Pim Wolf  ·  Westkapelle overig 304
19. George Tanis  ·  (Voormalige) Gemeente Goedereede-lijst. overig 297
20. Sander Lilipaly  ·  Westkapelle overig 296
21. Lars Buckx  ·  Regiolijst overig 290
22. Danny Laponder  ·  Vulkaan overig 288
23. Jaap Dijkhuizen  ·  Katwijklijst overig 287
24. Luuk Punt  ·  Katwijklijst overig 283
25. Jaring Roosma  ·  Lauwersmeer eo + zeetrek overig 275
26. Garry Bakker  ·  regio groot Den Haag overig 274
27. August van Rijn  ·  VWG Den Haag overig 274
28. Will Schep  ·  Amsterdamlijst (Groot Amsterdam) overig 272
29. Rinse van der Vliet  ·  De Vulkaan overig 266
30. Gerjon Gelling  ·  Vulkaanlijst overig 264
31. Maarten Sluijter  ·  Schouwen-Duiveland overig 264
32. Mark Zevenbergen  ·  regio groot Den Haag overig 264
33. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen overig 249
34. Thomas Luiten  ·  Telpost Breskens overig 249
35. Jos van Oostveen  ·  regiolijst overig 245
36. Dave van der Spoel  ·  IJsselmonde overig 244
37. Lars Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2012 overig 239
38. Wouter van der Ham  ·  Regio Den Haag overig 238
39. Dušan Brinkhuizen  ·  Stad Groningen overig 236
40. Alex Buhr  ·  Life-list Gemeente Amsterdam overig 236
41. Ted Hoogendoorn  ·  Gemeente Utrechtse Heuvelrug-lijst overig 236
42. Alwin van Lubeck  ·  Schiermonnikoog overig 236
43. Laurens van der Padt  ·  IJsselmondelijst overig 236
44. Laurens van der Wind  ·  IJsselmondelijst overig 236
45. Ronald Jansen  ·  2015 Jaarlijst Utrecht overig 233
46. Rinse van der Vliet  ·  Breskens (vanaf de telpost) overig 230
47. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 overig 229
48. Kees van Rij  ·  Voorne-Puttenlijst overig 227
49. Cornelis Fokker  ·  IJsselmondelijst overig 225
50. Hans Bossenbroek  ·  IJsselmondelijst overig 224
51. Wouter van der Ham  ·  Schiermonnikoog overig 223
52. Ies Meulmeester  ·  Bevelandlijst overig 223
53. Jacob Molenaar  ·  Alblasserwaardlijst overig 217
54. Ronald Jansen  ·  Breskens overig 216
55. Rob Olivier  ·  Lauwersmeer overig 215
56. Rik Wever  ·  Westerwolde overig 213
57. Bas van der Burg  ·  Lentevreugd-lijst overig 212
58. Marcel Haas  ·  Zwanenwaterlijst overig 210
59. Garry Bakker  ·  Gemeente Zuidplas (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Gem-Zuidplas-OpenTopo.jpg) overig 209
60. Rick Middelbos  ·  Schiermonnikoog overig 203
61. Cornelis Fokker  ·  Hendrik-Ido-Ambachtlijst overig 200
62. Garry Bakker  ·  Breskens overig 196
63. Luuk Punt  ·  Starrevaartlijst overig 191
64. Willem Bosma  ·  Lauwersmeer-lijst overig 187
65. Diedert Koppenol  ·  Schiermonnikoog overig 187
66. Geert Lamers  ·  Mariapeel lijst overig 185
67. Erik Hölscher  ·  amsterdam 2014 overig 184
68. André Strootman  ·  Regiolijst overig 183
69. Rik Wever  ·  Onstwedde-lijst (Postcodegebied 9591) overig 183
70. Bouke Roosma  ·  Smallingerland & Âlde Feanen overig 180
71. Maarten Hotting  ·  Purmer-Lijst overig 164
72. Rick Middelbos  ·  Lochem overig 164
73. Han Zevenhuizen  ·  Texel - tuinlijst Robbenjager overig 157
74. Aaron Meijer  ·  Nederland lijst vanaf 2015 overig 144
75. Danny Janssen  ·  Danny's Lijst overig 142
76. Albert Kleibeuker  ·  Meerlebroek overig 142
77. Joey Braat  ·  Hank lijst overig 138
78. Arjan de Heer  ·  Waddinxveen overig 137
79. Albert Kleibeuker  ·  Asseltse Plassen overig 135
80. Albert Kleibeuker  ·  Meinweg overig 114
81. Tim Schipper  ·  Den Burg-lijst overig 103
82. Janneke Kimstra  ·  Hoogekampseplas lijst overig 100
83. Jelle Scharringa  ·  Takstraat, Utrecht overig 97
84. Janneke Kimstra  ·  Prins Hendriklijst overig 73
85. Xander van der Poel  ·  Schellingwoudelijst overig 32
86. Peter C. Meijer  ·  jaarlijst Noord-Holland overig 0

Ja, ik geef toestemming Dutch Birding is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site. Dutch Birding gebruikt cookies en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden: het optimaliseren van de website, het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties, de integratie van social media, het verzamelen en analyseren van statistieken.

Voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen deze cookies plaatsen, zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van YouTube.