Regionale lijst overig

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Ruud van Beusekom  ·  Nederlandse lijst overig 454
2. Rommert Cazemier  ·  Nederlandse lijst overig 417
3. Bert-Jan Luijendijk  ·  Nederlandse lijst overig 409
4. Berend Veenstra  ·  nederlandlijst overig 395
5. Maurice Elf  ·  NL-lijst overig 376
6. Dick Pruiksma  ·  nederlandlijst overig 375
7. Arnoud B van den Berg  ·  Region list IJmuiden/Velsen, Bloemendaal (incl 7 ringing), Zandvoort & Haarlemmerliede/meer overig 341
8. Danny Laponder  ·  lijst Groot Den Haag overig 328
9. Hans Groot  ·  Regio Zuid-Kennemerland overig 324
10. Rinse van der Vliet  ·  regio groot Den Haag overig 324
11. Rommert Cazemier  ·  Lauwersmeer overig 322
12. Pieter Thomas  ·  ZuidKennemerlandlijst overig 317
13. Han Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 315
14. Vincent van der Spek  ·  regio groot Den Haag overig 315
15. Mario Renden  ·  gebied VWG Den Helder eo overig 312
16. Bas van der Burg  ·  'Katwijk'-lijst (lijst van vogelsoorten binnen het werkgebied van de Vogelclub Katwijk) overig 309
17. Gerjon Gelling  ·  Delflandlijst overig 307
18. Pim Wolf  ·  Westkapelle overig 304
19. George Tanis  ·  (Voormalige) Gemeente Goedereede-lijst. 1999/2018 overig 302
20. Sander Lilipaly  ·  Westkapelle overig 296
21. Lars Buckx  ·  Regiolijst overig 290
22. Danny Laponder  ·  Vulkaan overig 290
23. Jaap Dijkhuizen  ·  Katwijklijst overig 287
24. Luuk Punt  ·  Katwijklijst overig 285
25. August van Rijn  ·  VWG Den Haag overig 278
26. Jaring Roosma  ·  Lauwersmeer eo + zeetrek overig 277
27. Will Schep  ·  Amsterdamlijst (Groot Amsterdam) overig 277
28. Garry Bakker  ·  regio groot Den Haag overig 274
29. Rinse van der Vliet  ·  De Vulkaan overig 270
30. Gerjon Gelling  ·  Vulkaanlijst overig 265
31. Maarten Sluijter  ·  Schouwen-Duiveland overig 264
32. Mark Zevenbergen  ·  regio groot Den Haag overig 264
33. Dave van der Spoel  ·  IJsselmonde overig 254
34. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen overig 249
35. Thomas Luiten  ·  Telpost Breskens overig 249
36. Jos van Oostveen  ·  regiolijst overig 245
37. Laurens van der Padt  ·  IJsselmondelijst overig 245
38. Wouter van der Ham  ·  Regio Den Haag overig 240
39. Lars Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2012 overig 239
40. Alex Buhr  ·  Life-list Gemeente Amsterdam overig 239
41. Dušan Brinkhuizen  ·  Stad Groningen overig 237
42. Laurens van der Wind  ·  IJsselmondelijst overig 237
43. Ted Hoogendoorn  ·  Gemeente Utrechtse Heuvelrug-lijst overig 236
44. Alwin van Lubeck  ·  Schiermonnikoog overig 236
45. Ronald Jansen  ·  2015 Jaarlijst Utrecht overig 233
46. Rinse van der Vliet  ·  Breskens (vanaf de telpost) overig 231
47. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 overig 229
48. Kees van Rij  ·  Voorne-Puttenlijst overig 227
49. Cornelis Fokker  ·  IJsselmondelijst overig 225
50. Hans Bossenbroek  ·  IJsselmondelijst overig 224
51. Jacob Molenaar  ·  Alblasserwaardlijst overig 224
52. Ies Meulmeester  ·  Bevelandlijst overig 223
53. Ronald Jansen  ·  Breskens overig 216
54. Rik Wever  ·  Westerwolde overig 216
55. Rob Olivier  ·  Lauwersmeer overig 215
56. Bas van der Burg  ·  Lentevreugd-lijst overig 213
57. Marcel Haas  ·  Zwanenwaterlijst overig 210
58. Garry Bakker  ·  Gemeente Zuidplas (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Gem-Zuidplas-OpenTopo.jpg) overig 209
59. Jacob Lotz  ·  Vulkaanlijst overig 208
60. Jan-Pieter de Krijger  ·  West-Frieslandlijst overig 202
61. Cornelis Fokker  ·  Hendrik-Ido-Ambachtlijst overig 200
62. Garry Bakker  ·  Breskens overig 196
63. Luuk Punt  ·  Starrevaartlijst overig 191
64. Bouke Roosma  ·  Smallingerland & Âlde Feanen overig 188
65. Willem Bosma  ·  Lauwersmeer-lijst overig 187
66. Diedert Koppenol  ·  Lauwersmeer overig 187
67. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2017 overig 186
68. Geert Lamers  ·  Mariapeel lijst overig 185
69. Erik Hölscher  ·  amsterdam 2014 overig 184
70. André Strootman  ·  Regiolijst overig 184
71. Hugo Wieleman  ·  Terschellinglijst overig 178
72. Rens Keijsers  ·  Skylge-lijst overig 167
73. Maarten Hotting  ·  Purmer-Lijst overig 164
74. Hugo Wieleman  ·  Telpost Gooimeerdijk-west, Almere overig 162
75. Danny Janssen  ·  Danny's Lijst overig 157
76. Han Zevenhuizen  ·  Texel - tuinlijst Robbenjager overig 157
77. Arjan de Heer  ·  Waddinxveen overig 147
78. Aaron Meijer  ·  Nederland lijst vanaf 2015 overig 144
79. Albert Kleibeuker  ·  Meerlebroek overig 142
80. Joey Braat  ·  Hank lijst overig 138
81. Albert Kleibeuker  ·  Asseltse Plassen overig 135
82. Tim Schipper  ·  Den Burg-lijst overig 118
83. Albert Kleibeuker  ·  Meinweg overig 114
84. Janneke Kimstra  ·  Hoogekampseplas lijst overig 100
85. Jan Willem van Houten  ·  Lochem overig 99
86. Jelle Scharringa  ·  Takstraat, Utrecht overig 97
87. Janneke Kimstra  ·  Prins Hendriklijst overig 73
88. Peter C. Meijer  ·  jaarlijst Noord-Holland overig 0

Ja, ik geef toestemming Dutch Birding is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site. Dutch Birding gebruikt cookies en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden: het optimaliseren van de website, het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties, de integratie van social media, het verzamelen en analyseren van statistieken.

Voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen deze cookies plaatsen, zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van YouTube.